top of page

FACILITIES & ACTIVITIES

 

GÜNDÜZ AKTİVİTELERİ: Dart, Masa Tenisi, Plaj Voleybolu, Tenis, Yoga, Dağ Yürüyüşü; Basketbol (tek pota), Jenga, Tavla, Okey,  İskambil kağıdı, Dama, Satranç vb.                                                                                        

AKŞAM AKTİVİTELERİ: Haftanın belirli günlerinde Plajda sinema gösterimi, Gün boyunca ve Gece seçkin DJ’ler ile müzik ve dans keyfi

 

TOPLANTI ve ÇALIŞMA ODASI: Toplantılarınız, grup ve bireysel çalışmalarınız için her gün 08:00 – 20:00 saatleri arası kullanılabilir.

 

FITNESS CENTER: Her gün 08:00-20:00 saatleri arasında konaklama fiyatına dahil olarak hizmete açıktır.

 

WELLNESS (Ücretli): SPA içerisinde yer almakta olup uzman personel tarafından Çeşitli terapi masajları, cilt ve tırnak bakımı hizmetleri verilmektedir. Bu hizmet farklı bir firma tarafından sağlanmaktadır.

 

SAUNA: SPA içerisinde yer almaktadır. Bu hizmet farklı bir firma tarafından sağlanmaktadır.

 

SU SPORLARI (Ücretli): Water Buggy, Jet Ski, Su kayağı, Wakeboard, Ringo, Mable, Banana. Kano, Stand Up Paddle Board, Deniz Bisikleti. Bu hizmet farklı bir firma tarafından sağlanmaktadır.

 

MİNİ MARKET: Günlük ve tatil ihtiyaçları ile yöresel hediyelik eşyalar satılmaktadır.

 

DONDURMACI (Ücretli): Özel dondurma çeşitleri ve lezzetli soslar ile hazırlanan kup’lar restoran saatlerinde sunulmaktadır.  

 

DENİZ DOLMUŞ SEFERLERİ (Ücretli): Gündüz ve gece periyodik olarak Resepsiyon önündeki otel iskelesi ile Marmaris merkezindeki iskelesi arasında deniz vasıtası ile dolmuş seferleri yapılmakta olup seyahat süresi takriben 20 dakikadır.

 

HERŞEY DAHİL HİZMETLERİMİZ: Kahvaltı, Öğlen yemeği, Akşam yemeği, Gece Atıştırmalıkları, Yerli alkolsüz ve alkollü içecekler, Fitness Center, Sauna, Plaj havlusu, Tenis kort kullanımı, Para kasası ve WI-FI.

 

ÜCRETLİ HİZMETLERİMİZ: Oda servisi, ALL-DAY Alakart yemek hizmeti, İthal içecekler, kokteyl içecekler, şişe biralar, Çamaşır yıkama, Dondurma Dükkânı, taze sıkılmış meyve suları, Telefon, Fax, Masaj, Su sporları, Taksi Bot.

 

bottom of page